Home > Datové terminály > BHIT KOMPLEX

BHIT KOMPLEX

 
BHIT KOMPLEX je komplexní modulární systém určený pro společnosti, které mají jeden nebo více skladů, v jejichž provozu je kladen důraz na rychlost a možnosti provádění skladových operací.

Jeho hlavní silou je kombinace možností datových terminálů se čtečkou čárových kódů a konfigurovatelné offline architektury dávkového přenosu dat. Software Komplex je přednostně vyvinut pro spolupráci s ekonomickým a informačním systémem POHODA.

Podporuje všechny verze systému POHODA, které mají skladovou evidenci, včetně variant POHODA SQL a POHODA E1. Mezi jeho typické činnosti patří tvorba různých typů dokladůinventarizace skladových zásob.

 

Vytvořené doklady je možné tisknout přímo z terminálu na A4 nebo paragonové tiskárně. Odesílat je možné za pomoci připojení k Internetu, místní síti, případně pomocí wi-fi nebo GPRS.

   

                                       

 

 

 

 

BHIT KOMPLEX – systém pro rychlou a efektivní práci s čárovými kódy 

 

Použití systému a princip fungování

Jde o off-line systém, tj. data jsou synchronizovaná se systémem POHODA na vyžádání uživatele a to pomocí několika způsobů přenosu dat – kabelem nebo Wi-Fi, popř. GPRS pomocí připojení na Internet skrze mobilního operátora.

S terminálem je možné vytvářet běžné doklady a provádět inventury. Uživatel může jednotlivé doklady odeslat do systému POHODA ihned, jakmile je v dosahu připojení k  infrastrukutře.

 

Výhody:

  • oproti on-line řešení, nemusí být bezdrátový terminál stále spojen s databází informačního systému, tudíž obsluha není závislá na dostupnosti a kvalitě připojení, například pomocí Wi-Fi. Zajistit kvalitní signál Wi-Fi sítě může být v provozu někdy velmi obtížné, ne-li nemožné. 
  • Taktéž je umožněn mobilní prodej mimo provozovnu, včetně možnosti tisku dokladů přímo z terminálu na mobilní tiskárně.
  • Pomocí filtrů je možné do terminálu přenášet pouze data, která jsou nutná, případně zakázat přenos dat, která jsou citlivá, např. nákupní ceny,
  • systém KOMPLEX využívá přímo v terminálu nejnovější technologii SQL Server Compact Edition, díky které je zajištěno,  že práce s velkým množstvím dat (tisíce skladových karet) nevede ke zpomalení práce uživatele,
  • navíc množství dat není omezeno vnitřní datovou kapacitou terminálu, protože ke většině zařízení je možné připojit rychlé datové SD karty s velkou kapacitou.

 

Nevýhody:

  • data v terminálu nebo informačním systému nemusí být do doby synchronizace všech terminálů aktuální,
  • proces synchronizace dat vyžaduje určitý čas.
 
 
Systém je navržen tak, aby ho bylo možné snadno přizpůsobit konkrétní potřebě zákazníka. 

 

Ceník řešení

Řešení Pořizovací cena Roční servis

BHIT KOMPLEX pro POHODA MDB
(Komplex server, Komplex klient
- varianty pro PH MDB)

od 15 200,-

20%

BHIT KOMPLEX pro POHODA SQL/E1
(Komplex server, Komplex klient
- varianty pro PH E1)

od 25 500,-

20%

Instalace systému KOMPLEX pro POHODA MDB
+ 1x instalace Komplex Klient

6 000,-

0,-

Instalace systému KOMPLEX pro POHODA SQL/E1
+ 1x instalace Komplex Klient

8 000,-

0,-

Kompletní ceník – ZDE

 

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

25.5.2017 - Nová funkce v řešení Generátor FV i ZFV

NOVINKA!!! V případě, že potřebujete z nějakého důvodu generovat Vydané faktury (Vydané zálohové faktury) opakovaně (vyúčtování pronájmů, energíí…), je možné toho docílit zatržením pole „Trvalý doklad“ u Přijaté objednávky. Zatržítko potom způsobí, že se po vygenerování navázané Vydané [...]

20.3.2017 - NOVINKA!!! Aplikace na porovnání obrázků

Jedná se o aplikaci, která porovnává obrázky u zásob v ES POHODA a obrázky ve složce, která je na Zásoby v ES POHODA napojená. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT, nebo kliknout na odkaz níže. [...]

15.3.2017 - NOVINKA!!! Tisk dokladů do PDF

Jedná se o nástroj, který provádí automatické tisky dokladu do PDF souborů a jejich následné odeslání na e-mail konkrétních zákazníků. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT  Více informací o Nástroji na tisk dokladů do PDF


zobrazit starší aktuality rss