Home > ES POHODA <> Baselinker (Allegro, Amazon, eBay…)

ES POHODA <> Baselinker (Allegro, Amazon, eBay…)

Propojení mezi ES POHODA a Baselinker realizujeme hotovým můstkem. Jedná se o speciální aplikaci, která usnadňuje přenos informací z ES POHODA do API Baselinkeru a obráceně.

Pro jednoduché založení účtu na Baselinkeru můžete naskenovat následující QR kód, nebo se prokliknout přes modré tlačítko níže.

Založení Baselinker účtu

V rámci níže nabízeného můstku neřešíme z naší strany nastavení na úrovni Baselinkeru a jeho propojení s danými marketplaces.

V případě Vašeho zájmu tedy doporučujeme, abyste si v první řadě založili účet na Baselinkeru (přes QR kód, nebo odkaz výše), pokud ještě nemáte a v rámci něj si prošli patřičné nastavení a napojení na využívané marketplacy.  

Napojení řeší v základu tyto funkce:

  • Stahování Přijatých objednávek a jejich import do ES POHODA + související transformace a párování na Dopravy, formu úhrady, případné slevy apod.
  • Změny stavů Přijaté objednávky a jejich export zpět na Baselinker i vč. čísel balíků*.
  • Tisk Vydaných faktur do PDF formátu a jejich export z Pohody do Baselinkeru pro koncového zákazníka.

*Abychom věděli o stavu doručení a mohli posílat i čísla balíků, bylo by nezbytné mít kromě tohoto napojení zprovozněné také naše nadstavbové řešení Doprava. Informace o něm najdete ZDE. Případně je to o individuální domluvě. 

Export produktů příp. jejich aktuálního stavu z ES POHODA do Baselinkeru není součástí nabízeného řešení, ale umíme je řešit po individuální domluvě napojením přímo na Baselinker API.

Umíme případně také napojit Baselinker na import Vydaných objednávek do Pohody. Pokud tedy využíváte službu Baselinker connect – propojení vícero účtů (např. s dodavatelem apod.). Toto napojení není řešeno v rámci můstku, ale nastavuje se individuální.

Pro napojení na Baselinker je zapotřebí provozovat Pohodu na MS SQL serveru 2016 a vyšším. 

U daného můstku nabízíme kromě standardního nákupu jeho licence také možnost jejího měsíčního pronájmu formou paušálního poplatku.

Ceník pro obě varianty najdete níže.

Ceník řešení – nákup licence

Modul Pořizovací cena
Licence BHIT můstku na Baselinker 15 000,-
Vzdálená základní instalace a konfigurace můstku 10 000,-

V ceně základního napojení je zprovoznění prvního subjektu (e-shop, marketplace…). Při napojení dalších subjektů se už žádná další licence neúčtuje, ale většinou bývá zapotřebí konfigurace každého z nich vzhledem k jejich rozdílnostem (různé stavy OBJ, dopravy, apod.). Tyto služby se potom účtují hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-Kč bez DPH/hod dle reálně stráveného času.

Ceník řešení – pronájem licence

Modul Pořizovací cena
Pronájem licence BHIT můstku na Baselinker 1 000,-/měsíc
Vzdálená základní instalace a konfigurace můstku 10 000,-

Pronájem licence začíná následujícím měsícem po zprovoznění můstku. Vždy k poslednímu v měsíci obdržíte fakturu na následující období. Při neuhrazení této faktury v její splatnosti dochází k omezení funkčnosti můstku. V ceně pronájmu licence nejsou zahrnuty žádné služby/práce se zprovozněním a případnými budoucími úpravami. Ty se účtují samostatně dle reálně stráveného času a našeho platného ceníku. 

V ceně základního napojení je zprovoznění prvního subjektu (e-shop, marketplace…). Při napojení dalších subjektů se už žádná další licence neúčtuje, ale někdy bývá zapotřebí drobná konfigurace každého z nich vzhledem k jejich rozdílnostem (různé stavy OBJ, dopravy, apod.), pokud vůbec. Tyto služby se potom účtují hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-/hod dle reálně stráveného času. Stejně tak i další případné vícepráce mimo základní zprovoznění.

Řešení dostupné pro Informačním systém:

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss