Home > POHODA

POHODA

Skvělé AKCE:

– Počáteční odborná konzultace ZDARMA! Spojte se s našimi odborníky ještě dnes!

Při výběru Vašeho nového ekonomického softwaru nabízíme odbornou konzultaci ZDARMA! Zavolejte nám a my Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější variantu ekonomického softwaru POHODA, která bude vyhovovat všem Vašim potřebám!

– Servis na rok 2024 ZDARMA!

Od 1. 9. 2023 získává každý nový zákazník při nákupu ekonomického a informačního systému POHODA Servis na rok 2024 ZDARMA!

Servis na rok 2024 ZDARMA můžete získat i k produktům PAMICA, POHODA BI, GLX, TAX a WINLEX. Dále také k produktům JazzRestaurant, PHmobile a dalším – pro více info nás

Ekonomický a účetní software POHODA již v dnešní době používá více než 150 tisíc malých, středních i velkých firem z řad fyzických i právnických osob. Tento oborově neutrální systém umožňuje efektivně vést účetnictví i daňovou evidenci pro plátce i neplátce DPH.

Ekonomický a účetní software POHODA je mimořádně kvalitní, levný a přitom komplexní nástroj pro vedení účetnictví a řízení firmy. Je prověřen instalací více než 150 000 licencí a stal se tak za 30 let své existence jedním z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších ekonomických a informačních systémů v České a Slovenské republice.

Systém obsahuje velké množství agend, které slouží ke komplexnímu a správnému řízení firmy. Z nejčastěji používaných agend je to například Adresář, Fakturace, Banka, Mzdy, Majetek, Sklady (metodou A i B) a mnoho dalších. Umožňuje nasazení na pobočkách nebo v maloobchodních prodejnách. Podporuje cizí měny včetně automatického načítání kurzu, CRM funkce, sledování salda, finanční analýzy.

Jednoduchou úpravu tiskové sestavy zvládne díky software *REPORT Designer i úplný laik (*součástí ES POHODA). Pomocí nadstandardních funkcí, jako je homebanking, elektronické podání a další, je pak možné podstatným způsobem zrychlit a zjednodušit práci. Vše důležité a běžné (účetní osnova, číselné řady, tiskové sestavy atd.) je připraveno, nemusíte se systémem tedy zdlouhavě seznamovat, stačí jen začít používat ES POHODA naplno.

Ekonomický a informační Software POHODA je k dispozici ve třech řadách, které od sebe odlišují použité technologie a různé úrovně funkcí obsažených v programu.

Chcete mít svá data v bezpečí před uživateli i poškozením? Mít rychlou odezvu při velkém množství dat? Bude se systémem POHODA pracovat více než 5 uživatelů současně? Zvolte variantu POHODA SQL.

Potřebujete navíc detailněji definovat přístupová práva, mít rozšířené funkce skladů nebo možnost přidávat vlastní databázová pole a agendy? Zvolte variantu POHODA E1.

Další návrh/tip pro vás:

Jste zatím malá firma s nedostatkem prostředků, ale tendencí růst? – Nebojte se – Vaše POHODA poroste s Vámi.

Pakliže by se Vám zdálo, že ES POHODA již nepostačuje Vašim nárokům, máte možnost snadného funkčního nebo technologického rozšíření za rozdíl ceny!

Ekonomický systém POHODA – jedná se o komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob, který splňuje nároky na ekonomické systémy pro vedení účetních agend a daňové evidence.

Systém POHODA je dostupný v těchto variantách:

Ekonomický systém POHODA SQL funkčně odpovídá předchozí řadě, ale použitá technologie klient-server a databáze SQL umožňuje zvýšení výkonu a bezpečnosti aplikace a zpracování velkého množství dat se souběžnou práci většího počtu uživatelů.

Systém POHODA SQL je dostupný v těchto variantách:

                                                      

Informační systém POHODA E1 je systémem na pomezí ekonomických systémů a systémů, které integrují množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi podniku (tzv. ERP systémů – Enterprise resource planning). Jedná se o nejvyšší řadu systému POHODA, která plně využívá výhod technologie klient-server a databáze SQL. Oproti ostatním dvěma řadám nabízí navíc rozšiřující funkce z kategorie ERP systémů.

Systém POHODA E1 je dostupný v těchto variantách:

Poradíme vám s výběrem varianty

Proč zakoupit systém POHODA právě u nás?

K ekonomickému systému POHODA dodáváme různá nadstavbová řešení, externí nástroje a aplikace třetích stran (tisky štítků pro dopravce, čtečky čárových kódů, napojení na eshopy a marketplaces, rozšíření pomocí uživatelských agend atd.), které opět mohou velice zefektivnit celkovou práci se systémem a poměrně zásadním způsobem posunout hranice funkčnosti směrem k systémům vysoké třídy, jako je SAP, Helios, KARAT, K2, a to jen za zlomek jejich pořizovací ceny!

K tomuto produktu nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet
od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

  • Prodej ekonomického a informačního systému POHODA
  • Instalace a školení certifikovanými specialisty
  • Poradenství s nasazením a správou
  • Programování profesionálních uživatelských agend, skriptů…
  • Prodej a dodávky osvědčených nadstavbových SW k ES POHODA
  • Programování datových můstků
  • Provádění exportů a importů dat
  • Úpravy tiskových sestav ES POHODA

Novinka:
POHODA Business Intelligence (BI)

Získejte dokonalý přehled o svém podnikání! Nástroj POHODA BI usnadní práci s hloubkovými analýzami vašich dat formou kontingenčních tabulek, reportů, přehledných grafů a tiskových výstupů.

NAŠE SPOLEČNOST SE JAKO JEDNA Z MÁLA PARTNERŮ STALA  CERTIFIKOVANÝM SPECIALITOU INSTALACE POHODA BI.

Zkuste své analytické schopnosti odstartovat s POHODA BI Lite

Posuďte sami, jak je práce s ekonomickým systém POHODA intuitivní a snadná. DEMO KE STAŽENÍ – POHODA Start

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss