Home > POHODA

POHODA

Skvělé AKCE:

 

– Počáteční odborná konzultace ZDARMA! Spojte se s našimi odborníky ještě dnes!

 Při výběru Vašeho nového ekonomického softwaru nabízíme odbornou konzultaci ZDARMA! Zavolejte nám a my Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější variantu ekonomického softwaru POHODA, která bude vyhovovat všem Vašim potřebám!

– Servis na rok 2020 ZDARMA!

Od 1. 9. 2019 získává každý nový zákazník při nákupu ekonomického a informačního systému POHODA Servis na rok 2020 ZDARMA!

Servis na rok 2020 ZDARMA můžete získat i k produktům PAMICA, POHODA BI, GLX, TAX a WINLEX. Dále také k produktům JazzRestaurant, PHmobile a dalším – pro více info nás

 

Ekonomický a účetní software POHODA již v dnešní době používá téměř 150 tisíc malých, středních i velkých firem z řad fyzických i právnických osob. Tento oborově neutrální systém umožňuje efektivně vést účetnictví i daňovou evidenci pro plátce i neplátce DPH. 

Ekonomický a účetní software POHODA je mimořádně kvalitní, levný a přitom komplexní nástroj pro vedení účetnictví a řízení firmy. Je prověřen instalací téměř 150 000 licencí a stal se tak za 17 let své existence jedním z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších ekonomických a informačních systémů v České a Slovenské republice.

Systém obsahuje velké množství agend, které slouží ke komplexnímu a správnému řízení firmy. Z nejčastěji používaných agend je to například Adresář, Fakturace, Banka, Mzdy, Majetek, Sklady (metodou A i B) a mnoho dalších. Umožňuje nasazení na pobočkách nebo v maloobchodních prodejnách. Podporuje cizí měny včetně automatického načítání kurzu, CRM funkce, sledování salda, finanční analýzy.

Jednoduchou úpravu tiskové sestavy zvládne díky software *REPORT Designer i úplný laik (*součástí ES POHODA). Pomocí nadstandardních funkcí, jako je homebanking, elektronické podání a další, je pak možné podstatným způsobem zrychlit a zjednodušit práci. Vše důležité a běžné (účetní osnova, číselné řady, tiskové sestavy atd.) je připraveno, nemusíte se systémem tedy zdlouhavě seznamovat, stačí jen začít používat ES POHODA naplno.

 

Ekonomický a informační Software POHODA je k dispozici ve třech řadách, které od sebe odlišují použité technologie a různé úrovně funkcí obsažených v programu.

Chcete mít svá data v bezpečí před uživateli i poškozením? Mít rychlou odezvu při velkém množství dat? Bude se systémem POHODA pracovat více než 5 uživatelů současně? Zvolte variantu POHODA SQL.

Potřebujete navíc detailněji definovat přístupová práva, mít rozšířené funkce skladů nebo možnost přidávat vlastní databázová pole a agendy? Zvolte variantu POHODA E1.

 

Další návrh/tip pro vás:

Jste zatím malá firma s nedostatkem prostředků, ale tendencí růst? – Nebojte se – Vaše POHODA poroste s Vámi.

Pakliže by se Vám zdálo, že ES POHODA již nepostačuje Vašim nárokům, máte možnost snadného funkčního nebo technologického rozšíření za rozdíl ceny!

 

 

 

 

Ekonomický systém POHODA – jedná se o komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob, který splňuje nároky na ekonomické systémy pro vedení účetních agend a daňové evidence.

Systém POHODA je dostupný v těchto variantách:

 

   

Ekonomický systém POHODA SQL funkčně odpovídá předchozí řadě, ale použitá technologie klient-server a databáze SQL umožňuje zvýšení výkonu a bezpečnosti aplikace a zpracování velkého množství dat se souběžnou práci většího počtu uživatelů.

Systém POHODA SQL je dostupný v těchto variantách:

 

                                                      

Informační systém POHODA E1 je systémem na pomezí ekonomických systémů a systémů, které integrují množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi podniku (tzv. ERP systémů – Enterprise resource planning). Jedná se o nejvyšší řadu systému POHODA, která plně využívá výhod technologie klient-server a databáze SQL. Oproti ostatním dvěma řadám nabízí navíc rozšiřující funkce z kategorie ERP systémů.

Systém POHODA E1 je dostupný v těchto variantách:

Poradíme vám s výběrem varianty

 

 

Proč zakoupit systém POHODA právě u nás?

K ekonomickému systému POHODA dodáváme hardware, různé externí nástroje a aplikace třetích stran (čtečky čárových kódů, napojení na eshop, restaurační systém, rozšíření pomocí uživatelských agend atd.), které opět mohou velice zefektivnit celkovou práci se systémem a poměrně zásadním způsobem posunout hranice funkčnosti směrem k systémům vysoké třídy, jako je SAP, Helios, KARAT, K2, a to jen za zlomek jejich pořizovací ceny!

K tomuto produktu nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet
od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

  • Prodej ekonomického a informačního systému POHODA
  • Instalace a školení certifikovanými specialisty
  • Poradenství s nasazením a správou
  • Programování profesionálních uživatelských agend, skriptů…
  • Prodej a dodávky osvědčených nadstavbových SW k ES POHODA
  • Programování datových můstků
  • Provádění exportů a importů dat
  • Úpravy tiskových sestav ES POHODA

 

Novinka:
POHODA Business Intelligence (BI)

Získejte dokonalý přehled o svém podnikání! Nástroj POHODA BI usnadní práci s hloubkovými analýzami vašich dat formou kontingenčních tabulek, reportů, přehledných grafů a tiskových výstupů.

NAŠE SPOLEČNOST SE JAKO JEDNA Z MÁLA PARTNERŮ STALA  CERTIFIKOVANÝM SPECIALITOU INSTALACE POHODA BI.

Zkuste své analytické schopnosti odstartovat s POHODA BI Lite

 

Posuďte sami, jak je práce s ekonomickým systém POHODA intuitivní a snadná. DEMO KE STAŽENÍ – POHODA Start

 Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o. 


Aktuality

12.6.2020 - Novinka – Nástroj na Import Zásob

Nově najdete na našem webu informace o nástroji na Import Zásob do ES POHODA. Import může probíhat na základě XLS, XLSX, CSV nebo XML souboru Více informací najdete na odkazu níže. Více informací o Nástroji […]

4.6.2020 - Novinka – Nástroj na uložení uživatelského filtru

Nově pro Vás máme k dispozici nástroj na uložení uživatelského filtru v ES POHODA. Nástroj je vhodný např. pro filtrování čísel dokladů, čísel objednávek ve fakturách, kódů zásob, EANů zásob aj.   Více informací najdete […]

29.5.2020 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Za poslední dobu byla do řešení Doprava přidána podpora hned několika převážně zahraničních přeprav. Jedná se o: DEPO.SK, Expressone HU a SDS -Slovenský doručovací systém. Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na obrázku níže nebo na […]


zobrazit starší aktuality rss