Home > Datové terminály

Datové terminály

Systémy čárových kódůpro informační systém POHODA představují komplexní nadstavbové řešení, které umožňuje efektivní sběr dat pomocí mobilních zařízení (nejčastěji PDA se čtečkou čárových kódů).

Vytvořené doklady ihned po importu vypadají, jakoby je uživatel vytvořil přímo v aplikaci systému POHODA a je možné provádět jejich další zpracování. 

Proč jsou užitečné datové terminály?

Díky datovým terminálům je možné snadněji provádět inventury v rozsáhlejších skladech, vystavovat doklady již při procházení skladu spolu se zákazníkem, vystavovat a tisknout doklady při osobních návštěvách zákazníků, provádět kontroly zboží a dokladů, uskutečňovat mobilní prodej v terénu a mnoho dalších funkcí, které jsou běžně zapotřebí v běžném skladovém nebo obchodním provozu.

 

Typy řešení

Jelikož je systémů několik a liší se v některých ohledech poměrně zásadně, je dobré zvážit, které z nabízených řešení je nejvhodnější ke splnění požadovaných cílů.

Uvedený výběr je průřezem stabilních a osvědčených řešení, která jsou v současné době na trhu. Našim zákazníkům je velmi doporučujeme a dodáváme řešení podle konkrétních požadavků na systém.

Řešení BHIT Komplex a Jazz Barcode jsou offline typu, tedy s vlastní databází nahranou do paměti čtečky. Ze čtečky jsou následně data dávkově odesílány do systému POHODA. Řešení PlusMobile je online typu, pracuje tedy přímo s aktuální databází systému POHODA. Díky tomu, že není potřeba nahrávat data do datového terminálu, tak je možné pracovat i s obrovským počtem skladových zásob. Pro všechna uváděná řešení je možné bez problému použít libovolnou verzi systému POHODA, která má skladové hospodářství.

 

Zjednodušte si svoji práci ve skladu i v obchodě – vytvářejte doklady rychle a kdekoliv!

Zdlouhavé a složité INVENTURY? Již nikdy! – maximalizujte efektivitu!

 

PlusMobile

PlusMobile je aplikace systému PlusSystem, která využívá přenosné terminály se čtečkami čárových kódů a pomocí Wi-Fi či GPRS je zcela online připojena ke skladové evidenci v ekonomickém systému POHODA.

V současné době je PlusMobile nejpropracovanějším řešením, které je k ekonomickému systému POHODA dodáváno a splní i požadavky většiny společností.

Doklady ihned po importu vypadají, jakoby je vytvořil uživatel přímo v systému POHODA a je možné provádět jejich další zpracování.

PlusMobile Chainway C3000
 • Levné výkonnostně nenáročné datové terminály s OS Android – Chainway C6000, C61, nebo C66, případně s OS Windows CE – Chainway C3000
 • Podpora obrovského množství typů čárových kódů včetně složeného EAN128
 • Příjemky, Výdejky, Převodky, Prodejky, Faktury vyd., Pokladní doklady, Objednávky přijaté/vydané, Vykrývání objednávek z Pohody, Vykrývání faktur, Inventury, Kontrola zboží, Kontrola dokladu
 • Tisk přímo z terminálu na paragon
 • Online architektura s přístupem k databázi Pohody
 • Wi-Fi, GPRS! i mimo LAN
 • Bezobslužný aplikační server
 • Roubustní řešení pro náročná řešení

více informací…

 

Jazz Barcode

Jazz Barcode je řešením, které vyniká svojí jednoduchostí. Offline čtečka se stará pouze o sběr čárových kódů a množství do své paměti, včetně zobrazování názvu, kódu a stavu zásoby na display.

O další zpracování dat se následně postará sám uživatel prostřednictvím aplikace Jazz Barcode, která provádí generování požadovaných dokladů do systému POHODA.

 

 • Datové terminály DOSového typu s řádkovým displayem
 • Podpora všech typů skadových operací včetně kontroly, vykrývání dokladů, inventur zboží a majetku
 • Offline architektura závislá na PC aplikaci
 • Jednodušší řešení vhodné do skladu
 • RS-232 nebo USB připojení k PC

více informací…


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss