Home > ES POHODA <> EXPANDO (AMAZON, ALZA…)

ES POHODA <> EXPANDO (AMAZON, ALZA…)

Propojení s AMAZONem a některými dalšími marketplace realizujeme hotovým můstkem, ale datově je komunikace realizována přes prostředníka (agregátora), jímž je společnost EXPANDO Global s.r.o. S tímto prostředníkem je tedy zapotřebí řešit problematiku Amazonu především.

Expando – https://cz.expan.do/ – jedná se o aplikaci, která využívá přímé napojení na Amazon a umožňuje tak uživateli prodávat na těchto serverech své produkty.

Naše propojení mezi ES POHODA a Expando je tedy speciální aplikace, která usnadňuje přenos informací z ES POHODA do aplikace Expando a obráceně.

Aplikace v základu řeší tyto dvě funkce:

  • Stahování Přijatých objednávek a jejich import do ES POHODA
  • Změny Stavů objednávky a jejich export zpět do Expando i vč. čísel balíků*

*Abychom věděli o stavu doručení a mohli posílat i čísla balíků, bylo by nezbytné mít kromě tohoto napojení zprovozněné také naše nadstavbové řešení Doprava. Informace o něm najdete ZDE.

Případně jsme schopni také individuálně zajistit funkci Export produktů z ES POHODA do Expando. Tato služba není součástí nabízeného řešení. Jednalo by se o vytvoření XML feedu s produkty, který by se musel ukládat na nějaké FTP úložiště a být pro Expando dostupný/stažitelný přes URL. FTP a URL link zajišťuje zákazník na svojí straně.

U daného můstku nabízíme kromě standardního nákupu jeho licence také možnost jejího měsíčního pronájmu formou paušálního poplatku.

Ceník pro obě varianty najdete níže.

Ceník řešení – nákup licence

Modul Pořizovací cena
Licence BHIT můstku na Expando 15 000,-
Vzdálená základní instalace a konfigurace můstku 10 000,-

V ceně základního napojení je zprovoznění prvního subjektu (e-shop, marketplace…). Při napojení dalších subjektů se už žádná další licence neúčtuje, ale většinou bývá zapotřebí konfigurace každého z nich vzhledem k jejich rozdílnostem (různé stavy OBJ, dopravy, apod.). Tyto služby se potom účtují hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-Kč bez DPH/hod dle reálně stráveného času.

Ceník řešení – pronájem licence

Modul Pořizovací cena
Pronájem licence BHIT můstku na Expando 1 000,-/měsíc
Vzdálená základní instalace a konfigurace můstku 10 000,-

Pronájem licence začíná následujícím měsícem po zprovoznění můstku. Vždy k poslednímu v měsíci obdržíte fakturu na následující období. Při neuhrazení této faktury v její splatnosti dochází k omezení funkčnosti můstku. V ceně pronájmu licence nejsou zahrnuty žádné služby/práce se zprovozněním a případnými budoucími úpravami. Ty se účtují samostatně dle reálně stráveného času a našeho platného ceníku. 

V ceně základního napojení je zprovoznění prvního subjektu (e-shop, marketplace…). Při napojení dalších subjektů se už žádná další licence neúčtuje, ale někdy bývá zapotřebí drobná konfigurace každého z nich vzhledem k jejich rozdílnostem (různé stavy OBJ, dopravy, apod.), pokud vůbec. Tyto služby se potom účtují hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-/hod dle reálně stráveného času. Stejně tak i další případné vícepráce mimo základní zprovoznění.

Řešení dostupné pro Informačním systém:

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss