Home > Unitool

Unitool

Jedná se o modulární nástroj, fungující nad napojenými databázemi ES POHODA. Umožňuje tak automatizovaně reportovat, notifikovat a jinak pracovat s jakýmikoliv daty z Pohody.

Unitool

Co s pořízením nástroje Unitool získáte?

  • Větší přehled a kontrolu nad Vašimi daty
  • Zlepšení informovanosti zákazníků
  • Automatická upozornění na interní záležitosti společnosti
  • Usnadnění a urychlení práce se systémem

Prozatím je rozdělen do několika modulů, jejichž rozdělení najdete níže.

Unitool – Base:

V tomto modulu je obsažený souhrn předdefinovaných pohledů, statistik a nástrojů, které pokrývají více směrů použití řešení a seznamují uživatele s nástrojem. Tato řešení jsou pevně uzamčená a není možné je nijak upravovat. Výčet některých obsažených řešení naleznete níže:

  • Pohledy na Objednávky
  • Pohledy na Zásoby/Pohyby
  • Pohledy na Adresář
  • Pohledy na Faktury

Unitool - Reporting

Unitool – Reporting:

Modul pro vytváření reportů na míru. Pro manažery, interní obsluhu, nebo zákazníky. Formou kontingenčních tabulek, přehledných grafů, příp. GeoMap. S možností snadného filtrování a uživatelských úprav. Podporuje formátování, seskupování, exporty do Excelu/CSV/HTML, tisk. Práce s daty napříč roky a firmami, z jakýchkoliv agend vč. uživatelských. Online aktualizace dat.

Unitool – Notifikace:

Řešení je komplexně určeno k vytváření různých notifikačních pravidel a akcí z Pohody, takže jde hlídat a reportovat různé záležitosti z Pohody. Ať už tedy e-mailem nebo SMS, automatizovaně pro zákazníky, partnery, nebo interní obsluhu. Umožňuje snadnou práci se šablonami e-mailových zpráv formou Office Editoru. Je možné nastavit zasílání příloh jako jsou reporty z Unitool, doklady ve formátu .PDF z Pohody, aj.

Unitool - Notifikace

Unitool – Objednávání:

Unitool – Dashboardy:

Pro online vizualizovaný přehled klíčových parametrů v různých úsecích společnosti. Formou barevných semaforů, symbolů, teploměrů, jednoduchých grafů, seznamů, příp. GeoMap.

Unitool - Dashboard

Unitool - Dashboard II

Unitool - Graf

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena Roční servis*
Licence 1. modulu 12 000,- 2 400,-
Licence 2. a každého dalšího modulu 6 000,- 2 400,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace a konfigurace je účtována hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-Kč bez DPH/hod individuálně dle skutečně stráveného času)
Individuálně

*Aktualizace částí řešení, které jsou vytvořeny na míru zákazníkovi (reporty, nástroje, dashboardy…), nejsou součástí řešení a domlouvají se individuálně.

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss