Home > Nadstavbová řešení > Oznámení o značení lihu (ORO)

Oznámení o značení lihu (ORO)

Aplikace pro generování oznámení dle §38 a §43 zákona č.307/2013 Sb. o povinném značení lihu

 

Na základě povinnosti o odevzdávání oznámení o značení lihu dle §38 a §43 zákona č.307/2013 Sb. o povinném značení lihu jsou od 1.12.2013 Držitelé a Distributoři lihu povinni odevzdávat hlášení o pohybech lihu Celní správě.

My nabízíme zjednodušení naplnění této povinnosti díky nové Aplikaci pro ES Pohoda ve všech jejich řadách. Naše aplikace umožňuje generování Oznámení o značení lihu ve formátu XML. Vygenerovaný soubor poté můžete po přihlášení do aplikace Celní správy – ORO Web klient naimportovat a elektronicky podepsaný odeslat Celní správě.

Co s aplikací Oznámení o značení lihu získáte?

  • Generátor Oznámení v požadovaném formátu z agendy Pohyby
  • Urychlení práce s odesíláním reportů
  • Jednodušší plnění nové povinností

 

Popis funkčnosti aplikace:

Aplikace umožňuje generování XML oznámení pro Celní správu a to jak pro Držitele, tak i pro Distributora a lze mezi nimi libovolně přepínat. V aplikaci je nutno nejprve nastavit a přiřadit konkrétní sloupce z Pohody, ze kterých se mají požadované informace přenášet (sloupce, ve kterých jsou potřebná data evidována). Aplikace umožňuje volbu konkrétních skladů, ze kterých bude výdeje evidovat.Aplikaci lze také omezit na základě příznaku u kontaktů v adresáři. V nastavení lze mimo jiné zvolit, zdali konkrétní zásoby spadají do režimu Volný oběh nebo Uvolnění. (Obě možnosti nelze na jedné skladové zásobě kombinovat)

Po správném nastavení aplikace si vyberete datum a typ Oznámení – řádné nebo opravné a aplikace načte pohyby z uvedeného data. Vyberete si pohyby, které chcete reportovat a následně kliknete na tlačítko vytvořit oznámení, čímž se vygeneruje XML soubor. Následně po přihlášení do aplikace ORO Web klient Celní správy pod svými přihlašovacími údaji můžete vygenerovaný soubor naimportovat a odeslat.

 

 

Ceník aplikace

Modul Pořizovací cena Roční servis*

Aplikace pro generování oznámení o povinném značení lihu pro Pohoda MDB

8 000,-

2 000,-

Aplikace pro generování oznámení o povinném značení lihu pro Pohoda SQL/E1

10 000,-

2 500,-

Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 5h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)

 4 900,-

 0,-

Řešení dostupné pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

23.8.2018 - Novinka v řešení Doprava – Česká pošta API!

Pro ty z Vás, kteří dnes již využívají, nebo by chtěli využívat, služby dopravce Česká pošta máme velkou novinku. Tou je podpora napojení našeho řešení na API České pošty, což znamená, že je možné data odesílat [...]

26.7.2018 - Nové funkce řešení Objednávky skladem!

Doplnění tiskové sestavy Chybějící položky. U objednávek, které prozatím není možné expedovat, tato tisková sestava zobrazí soupis chybějících položek, včetně počtu kusů. Na tom základě je ihned jasné, které zboží je zapotřebí zajistit, aby bylo [...]

25.5.2017 - Nová funkce v řešení Generátor FV i ZFV

NOVINKA!!! V případě, že potřebujete z nějakého důvodu generovat Vydané faktury (Vydané zálohové faktury) opakovaně (vyúčtování pronájmů, energíí…), je možné toho docílit zatržením pole „Trvalý doklad“ u Přijaté objednávky. Zatržítko potom způsobí, že se po vygenerování navázané Vydané [...]


zobrazit starší aktuality rss