Home > Nadstavbová řešení > Oznámení o značení lihu (ORO)

Oznámení o značení lihu (ORO)

Aplikace pro generování oznámení dle §38 a §43 zákona č.307/2013 Sb. o povinném značení lihu

Na základě povinnosti o odevzdávání oznámení o značení lihu dle §38 a §43 zákona č.307/2013 Sb. o povinném značení lihu jsou od 1.12.2013 Držitelé a Distributoři lihu povinni odevzdávat hlášení o pohybech lihu Celní správě.

My nabízíme zjednodušení naplnění této povinnosti díky nové Aplikaci pro ES Pohoda ve všech jejich řadách. Naše aplikace umožňuje generování Oznámení o značení lihu ve formátu XML. Vygenerovaný soubor poté můžete po přihlášení do aplikace Celní správy – ORO Web klient naimportovat a elektronicky podepsaný odeslat Celní správě.

Co s aplikací Oznámení o značení lihu získáte?

  • Generátor Oznámení v požadovaném formátu z agendy Pohyby
  • Urychlení práce s odesíláním reportů
  • Jednodušší plnění nové povinností

Popis funkčnosti aplikace:

Aplikace umožňuje generování XML oznámení pro Celní správu a to jak pro Držitele, tak i pro Distributora a lze mezi nimi libovolně přepínat. V aplikaci je nutno nejprve nastavit a přiřadit konkrétní sloupce z Pohody, ze kterých se mají požadované informace přenášet (sloupce, ve kterých jsou potřebná data evidována). Aplikace umožňuje volbu konkrétních skladů, ze kterých bude výdeje evidovat.Aplikaci lze také omezit na základě příznaku u kontaktů v adresáři. V nastavení lze mimo jiné zvolit, zdali konkrétní zásoby spadají do režimu Volný oběh nebo Uvolnění. (Obě možnosti nelze na jedné skladové zásobě kombinovat)

Po správném nastavení aplikace si vyberete datum a typ Oznámení – řádné nebo opravné a aplikace načte pohyby z uvedeného data. Vyberete si pohyby, které chcete reportovat a následně kliknete na tlačítko vytvořit oznámení, čímž se vygeneruje XML soubor. Následně po přihlášení do aplikace ORO Web klient Celní správy pod svými přihlašovacími údaji můžete vygenerovaný soubor naimportovat a odeslat.

Ceník aplikace

Modul Pořizovací cena Roční servis*
Aplikace pro generování oznámení o povinném značení lihu pro Pohoda MDB 9 000,- 2 400,-
Aplikace pro generování oznámení o povinném značení lihu pro Pohoda SQL/E1 11 000,- 2 900,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 5h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)
 5 000,-  0,-

Řešení dostupné pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss