Home > Změny dokladů

Změny dokladů

Jedná se o aplikaci, která umožňuje zpětně upravovat některé parametry dokladů. Nad konkrétně vybraným záznamem můžete tuto aplikaci spustit jako externí nástroj. Případně ji můžete spustit i nad vícero vyfiltrovanými záznamy, takže lze provádět i hromadné úpravy dokladů. Změna se na objednávkách propíše až po uložení dokladů.

Na dokladech je možné upravovat: Měnu dokladu, Registraci DPH, Příznak „S DPH“, Sazby DPH, režim OSS, dále provést změnu jednotkových cen a přenos domácí jednotkové ceny do cizí a obráceně – viz. obrázek níže. 

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena
Licence Aplikace na změny dokladů 6 000,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(Pokud je zapotřebí z naší strany, řeší se hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-Kč bez DPH dle skutečně stráveného času.)


Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss