Doplňky PlusSystem

 

PlusMobile Server

Základní částí celého PlusSystemu je PlusMobile Server, který se obvykle instaluje na server, kde je také fyzicky umístěna instalace systému POHODA a případně i její databáze. Tento server nevyžaduje žádnou obsluhu a údržbu. Jedná se o jedinou součást systému, která přímo komunikuje s databází a systémem POHODA. Všechny ostatní části jsou klientskými aplikacemi k tomuto serveru.

Pomocí aplikace PlusMobile Server je možné provádět změny nastavení a chování celého systému včetně jednotlivých čteček, jejich konfigurace a správa je tedy velice snadná.

 

PlusLabel – tisk štítků s čárovými kódy

 

Aplikace PlusLabel poskytuje velkou škálu možností tisku čárových kódů, a to jak z hlediska získávání vstupních dat, tak podporou různých výstupních formátů a tiskáren.

Pomocí PlusLabelu lze tisknout štítky dle skladů, příjemek, přijatých faktur, objednávek i převodek. Program vždy načítá potřebný počet etiket z daného dokladu, nebo je možné počty před tiskem nezávisle na dokladu upravovat. PlusLabel také umožňuje vytvoření vlastní šablony specializované štítkové tiskárny.

Umožňuje i pouze vytvoření podkladního CSV souboru pro další zpracování pomocí specializovaného software pro danou tiskárnu. Samozřejmostí je i možnost definice tištěných údajů jako cen, popisů, cizích názvů apod.

PlusLabel se k datům připojuje prostřednictvím PlusMobile Serveru, je tedy možné jej snadno nainstalovat tam, kde je potřeba a práci s ním zvládne každý.

 

PlusEtiquette – příjem neoznačeného zboží

Aplikace PlusEttiquette slouží k příjmu zboží, které není označeno čárovým kódem. Jedná se např. o oděvy, které jsou dovážené jako second-hand ze zahraničí a pomocí tohoto systému se oceňuje, označuje čárovým kódem pro další manipulaci a zároveň přijímá na sklad Pohody, a to vše současně během jedné operace. 

Aplikace je určena na dotykový terminál, je robustní a její součástí je tiskárna štítků i A4 průvodek zboží, které se vkládají do manipulačních balení (pytlů). Obsluha je jednoduchá a intuitivní.

PHetiquette1PHetiquette2

 

PlusQuery – dotazovač skladu

PlusQuery je samostatnou aplikací, která umožňuje zjistit stavy a prodejní ceny dané položky na různých skladech, aniž by bylo nutné spouštět Pohodu. Je tedy vhodná např. pro umístění na pokladny, kde obsluha nemusí s Pohodou vůbec pracovat a přitom má k dispozici aktuální informace.

 

PlusScanner – bezdrátová čtečka

Jednoduchá aplikace, která slouží k přenosu a „vepsání“ informací načtených přenosným terminálem. Slouží tak pro použití jako jednoduchá bezdrátová čtečka připojená k PC, což je důležitá funkce např. při prvotním přiřazování čárových kódů skladovým položkám, ale obvykle se používá i k následnému vyhledávání a případně i prodeji přímo v Pohodě.

 

K produktu PlusSystem nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet – od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

Pokud nenajdete na této stránce odpovídající řešení pro vaše firemní potřeby, neváhejte a kontaktujte nás! Zcela jistě pro vás najdeme vhodné řešení.

Systém PHmobile lze dodat jako krabicové řešení s jednoduchou instalací, kterou zvládne zákazník sám. Systém se ale rozvíjí jako platforma pro zákaznické úpravy – proto i vaše návrhy na úpravy či specifikaci pro vaše podmínky vítáme!

Poskytujeme služby pro celou Českou republiku, ale i na Slovensku!

 

Ceník řešení

Licence PlusMobile pro ES POHODA MDB již od 14 000,-

Licence PlusMobile pro ES POHODA SQL od 18 000,-

Licence PlusMobile pro ES POHODA E1 od 24 000,-

 

KOMPLETNÍ CENÍK NALEZNETE ZDE

 

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

*Výrobcem řešení PHmobile a PHsystem modulů je společnost ITFutuRe s.r.o.


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss