Doplňky PlusSystem

 

PlusMobile Server

Základní částí celého PlusSystemu je PlusMobile Server, který se obvykle instaluje na server, kde je také fyzicky umístěna instalace systému POHODA a případně i její databáze. Tento server nevyžaduje žádnou obsluhu a údržbu. Jedná se o jedinou součást systému, která přímo komunikuje s databází a systémem POHODA. Všechny ostatní části jsou klientskými aplikacemi k tomuto serveru.

Pomocí aplikace PlusMobile Server je možné provádět změny nastavení a chování celého systému včetně jednotlivých čteček, jejich konfigurace a správa je tedy velice snadná.

 

PlusLabel – tisk štítků s čárovými kódy

 

Aplikace PlusLabel poskytuje velkou škálu možností tisku čárových kódů, a to jak z hlediska získávání vstupních dat, tak podporou různých výstupních formátů a tiskáren.

Pomocí PlusLabelu lze tisknout štítky dle skladů, příjemek, přijatých faktur, objednávek i převodek. Program vždy načítá potřebný počet etiket z daného dokladu, nebo je možné počty před tiskem nezávisle na dokladu upravovat. PlusLabel také umožňuje vytvoření vlastní šablony specializované štítkové tiskárny.

Umožňuje i pouze vytvoření podkladního CSV souboru pro další zpracování pomocí specializovaného software pro danou tiskárnu. Samozřejmostí je i možnost definice tištěných údajů jako cen, popisů, cizích názvů apod.

PlusLabel se k datům připojuje prostřednictvím PlusMobile Serveru, je tedy možné jej snadno nainstalovat tam, kde je potřeba a práci s ním zvládne každý.

 

PlusEtiquette – příjem neoznačeného zboží

Aplikace PlusEttiquette slouží k příjmu zboží, které není označeno čárovým kódem. Jedná se např. o oděvy, které jsou dovážené jako second-hand ze zahraničí a pomocí tohoto systému se oceňuje, označuje čárovým kódem pro další manipulaci a zároveň přijímá na sklad Pohody, a to vše současně během jedné operace. 

Aplikace je určena na dotykový terminál, je robustní a její součástí je tiskárna štítků i A4 průvodek zboží, které se vkládají do manipulačních balení (pytlů). Obsluha je jednoduchá a intuitivní.

PHetiquette1PHetiquette2

 

PlusQuery – dotazovač skladu

PlusQuery je samostatnou aplikací, která umožňuje zjistit stavy a prodejní ceny dané položky na různých skladech, aniž by bylo nutné spouštět Pohodu. Je tedy vhodná např. pro umístění na pokladny, kde obsluha nemusí s Pohodou vůbec pracovat a přitom má k dispozici aktuální informace.

 

PlusScanner – bezdrátová čtečka

Jednoduchá aplikace, která slouží k přenosu a „vepsání“ informací načtených přenosným terminálem. Slouží tak pro použití jako jednoduchá bezdrátová čtečka připojená k PC, což je důležitá funkce např. při prvotním přiřazování čárových kódů skladovým položkám, ale obvykle se používá i k následnému vyhledávání a případně i prodeji přímo v Pohodě.

 

K produktu PlusSystem nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet – od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

Pokud nenajdete na této stránce odpovídající řešení pro vaše firemní potřeby, neváhejte a kontaktujte nás! Zcela jistě pro vás najdeme vhodné řešení.

Systém PHmobile lze dodat jako krabicové řešení s jednoduchou instalací, kterou zvládne zákazník sám. Systém se ale rozvíjí jako platforma pro zákaznické úpravy – proto i vaše návrhy na úpravy či specifikaci pro vaše podmínky vítáme!

Poskytujeme služby pro celou Českou republiku, ale i na Slovensku!

 

Ceník řešení

Licence PlusMobile pro ES POHODA MDB již od 14 000,-

Licence PlusMobile pro ES POHODA SQL od 18 000,-

Licence PlusMobile pro ES POHODA E1 od 24 000,-

 

KOMPLETNÍ CENÍK NALEZNETE ZDE

 

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

*Výrobcem řešení PHmobile a PHsystem modulů je společnost ITFutuRe s.r.o.


Aktuality

19.3.2019 - Novinka v řešení Schvalování faktur

Nově lze ukládat přílohy e-mailů do záložky „Dokumenty“ v agendě Přijaté faktury. Každá příloha vč. poznámky potom přijde dalšímu schvalovateli jako příloha e-mailu. Je tak možné si předávat např. originální objednávku, různé připomínky, nebo e-mailová [...]

20.11.2018 - Externí nástroj na odeslání příkazů k úhradě v cizí měně z ES POHODA do FIO banky!

Vyvinuli jsme tento nový externí nástroj pro zákazníky, kteří využívají služeb FIO banky a potřebují odesílat z ES POHODA příkazy k úhradě v cizí měně, což sama Pohoda aktuálně neumožňuje. Pro jeho použití stačí nástroj pouze pustit nad [...]

23.8.2018 - Novinka v řešení Doprava – Česká pošta API!

Pro ty z Vás, kteří dnes již využívají, nebo by chtěli využívat, služby dopravce Česká pošta máme velkou novinku. Tou je podpora napojení našeho řešení na API České pošty, což znamená, že je možné data odesílat [...]


zobrazit starší aktuality rss