Typické nasazení

 

PlusMobile

Přímý prodej, mobilní sklady, e-shopy i rozsáhlé provozy

Pro představu uvádíme konkrétní modely provozů, které jsme schopni aplikací PlusMobile pokrýt. Samozřejmostí je také vytvoření individuálního řešení pro specifické provozy vaší firmy.

 

E-shop

Pro Váš internetový e-shop PlusMobile nabízí výdej zboží na objednávku, kdy na základě přijaté objednávky terminál zobrazí jednotlivé položky objednávky a postupným načítáním dojde až ke kompletnímu vykrytí objednávky. Doklad se ihned zobrazí v systému Pohoda, vytvoří se vámi požadovaný výdejový doklad, například výdejka s konkrétními parametry dle objednávky (cena atd.) a pokud je objednávka kompletní, označí se jako vyřízená. Na základě výdejky je možné vystavit fakturu nebo je možné vystavit fakturu pomocí PlusMobile přímo z objednávky.

Dodací list nebo fakturu je možné okamžitě vytisknout přímo z PDA na stolní A4 tiskárně a přiložit ji do krabice.

Díky řešení PlusMobile budete mít jistotu, že váš zákazník dostane to co si objednal a za ceny, za které si objednal. Minimalizujete tak počet zákaznických reklamací.

Zbavte se konečně zdlouhavé a nepřesné práce při kompletaci objednávek vašich zákazníků!

 

Velkoobchod

PlusMobile systém lze snadno využít ve velkoobchodě urychlení a zpřesnění výdeje objednaného zboží nebo zboží, které si zákazník vybírá při procházení skladem.

Podkladem pro výdej zboží může být vytištěná objednávka. Obsluha jednoduše zadá číslo objednávky a poté načítá příslušné položky. Zároveň je kontrolováno, zda načítá správné položky, ve správném množství a zda bylo vše vydáno.

Příjem zboží na sklad probíhá pomocí skladové příjemky a to buď přímo nebo na základě vydané objednávky. Pokud se přijaté nebo vydané objednávky nepoužívají, vytvoří se běžné výdejky, na základě kterých je prováděna např. fakturace.

Jestliže je součástí velkoobchodu je i maloprodejna či existují další např. konsignační sklady, pak je možné provádět převodky zboží mezi těmito sklady.

Inventura probíhá obvykle tak, že několik skupin zaměstnanců počítá jednotlivé položky zboží a obsluha poté pomocí terminálu načítá kódy zboží a vyplňuje napočítaná množství. Provedená zadání se okamžitě objeví v systému POHODA, takže např. vedení firmy má ihned přehled o stavech zboží a průběhu inventury.

Nemějte již žádný strach z inventury – zvládnete ji snadno a rychle!

 

Přímý prodej

Zabýváte-li se přímým prodejem zboží bez předchozího objednání, doporučujeme vám využít aplikaci PlusMobile s přenosným terminálem, připojeným pomocí mobilního operátora k firemní Pohodě. Díky mobilní účtenkové tiskárně můžete veškeré vytvořené doklady okamžitě vytisknout. Toto řešení je plně mobilní a vhodné např. k pochůzkovému prodeji.

Již nemusíte čekat až zákazníci příjdou za vámi – vyražte za nimi!

 

Sběr objednávek

Dodáváte-li svým obchodním partnerům zboží a přitom navštěvujete jejich provozovny, můžete snadno obejít vámi dodávaný sortiment a dle potřeby provést objednávku na doplnění chybějícího nebo podlimitního zboží. Objednávku okamžitě odešlete pomocí mobilního připojení na centrálu, kde už se vaši kolegové postarají o neodkladné dodání zboží do prodejny.

Ušetřte práci partnerům a zrychlete tak svůj byznys!

 

Více poboček, provozoven a skladů

Jestliže máte více provozoven a skladů, mezi nimiž je potřeba zajistit pohyb zboží, můžete vytvářet doklady o převzetí zboží přímo v provozovně s on-line napojením k systému Pohoda. Samozřejmostí je okamžitý tisk dokladu o převzetí zboží a možnost rychlého provedení kontroly či inventury zboží.

 

Převody na konsignační sklady partnerů – již žádný problém!

 

Výrobní firma

Pokud vlastníte výrobní firmu, pravděpodobně máte v systému POHODA definovány sklady materiálu, výrobní sklad a sklad hotových výrobků. Před zahájením výroby je pak jednoduše pomocí terminálu PlusMobile převodkou převeden materiál ze skladu materiálu do výrobního skladu. Po dokončení výroby pomocí funkce Výroba jsou naskladněny výrobky na sklad hotových výrobků a zároveň odepsán materiál z výrobního meziskladu.

Máte tak přesný přehled o tom, co se právě vyrábí, o reálné spotřebě materiálu a pohybu materiálu či zboží.

Sledujte výrobu efektivně a přehledně!

 

Mobilní sklady – montáže a servisy

V případě nasazení systému PlusMobile ve firmě s několika mobilními sklady, lze pomocí přenosného terminálu vytvořit převodku na daný výdej zboží. Spolu s možností rychlé inventury tak lze udržovat dokonalý přehled o pohybu zboží ve všech skladech.

Neztrácejte přehled o tom, co si kdo půjčil nebo má v autě!

 

 

K produktu PlusMobile nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet – od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

Pokud nenajdete na této stránce odpovídající řešení pro vaše firemní potřeby, neváhejte a kontaktujte nás! Zcela jistě pro vás najdeme vhodné řešení.

Systém PlusMobile lze dodat jako krabicové řešení s jednoduchou instalací, kterou zvládne zákazník sám. Systém se ale rozvíjí jako platforma pro zákaznické úpravy – proto i vaše návrhy na úpravy či specifikaci pro vaše podmínky vítáme!

Poskytujeme služby pro celou Českou republiku, ale i na Slovensku!

 

Ceník řešení

Licence PlusMobile pro ES POHODA MDB již od 14 000,-

Licence PlusMobile pro ES POHODA SQL od 18 000,-

Licence PlusMobile pro ES POHODA E1 od 24 000,-

 

KOMPLETNÍ CENÍK NALEZNETE ZDE

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

*Výrobcem řešení PHmobile a PHsystem modulů je společnost ITFutuRe s.r.o.


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss