Home > Rozpad dobírkových plateb

Rozpad dobírkových plateb

Máte-li problém s tím, že vám platební brána nebo dopravce vyplácí peníze hromadně jednou bankovní transakcí a tím pádem se vám neprovádějí likvidace jednotlivých faktur? Pak by pro vás mohlo být vhodné toto řešení.

Jedná se o aplikaci, kterou je možné spustit jako externí nástroj nad hromadnou transakcí v agendě Banka. Ta pomocí souboru Avíza (typicky .CSV nebo XLS soubor) provede rozpad hromadné transakce na Likvidace jednotlivých dokladů.
Dohledávání dokladů probíhá na základě shody VS a částky.

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena
Aplikace na rozpad dobírkových plateb 8.000,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 2h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)
2.700,- 

Případný vývoj podpory nového, nepodporovaného subjektu/formátu CSV souboru, nebo provedení úprav takovéhoto souboru odesílatele se tyto služby řeší individuálně hodinovou sazbou práce programátora = 1.350,-/hod dle skutečně stráveného času.

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

www.pohodaplus.cz


Aktuality

8.9.2020 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Za poslední dobu byla do řešení Doprava přidána podpora přepravců 123kurier.sk a JAPO transport. Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na obrázku níže nebo na stránce řešení Doprava. Více informací o řešení Doprava

12.8.2020 - Novinka – podpora SMS providera Viamobile.sk

V našem nadstavbovém řešení Notifikace nově podporujeme odesílání SMS zpráv přes providera Viamobile.sk (smsmarketing.sk). Více informací najdete na odkazu níže. Více informací o řešení Notifikace

12.6.2020 - Novinka – Nástroj na Import Zásob

Nově najdete na našem webu informace o nástroji na Import Zásob do ES POHODA. Import může probíhat na základě XLS, XLSX, CSV nebo XML souboru Více informací najdete na odkazu níže. Více informací o Nástroji […]


zobrazit starší aktuality rss