Home > Rozpad dobírkových plateb

Rozpad dobírkových plateb

Máte-li problém s tím, že vám platební brána nebo dopravce vyplácí peníze hromadně jednou bankovní transakcí a tím pádem se vám neprovádějí likvidace jednotlivých faktur? Pak by pro vás mohlo být vhodné toto řešení.

Jedná se o aplikaci, kterou je možné spustit jako externí nástroj nad hromadnou transakcí v agendě Banka. Ta pomocí souboru Avíza (typicky .CSV nebo XLS soubor) provede rozpad hromadné transakce na Likvidace jednotlivých dokladů.
Dohledávání dokladů probíhá na základě shody VS a částky. Řešení umí pracovat také s avízem v cizí měně.

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena
Aplikace na rozpad dobírkových plateb 8 000,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 2h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)
3 000,- 

Případný vývoj podpory nového, nepodporovaného subjektu/formátu CSV souboru, nebo provedení úprav takovéhoto souboru odesílatele se tyto služby řeší individuálně hodinovou sazbou práce programátora = 1.500,-/hod dle skutečně stráveného času.

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

www.pohodaplus.cz


Aktuality

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava

22.3.2022 - Novinka – Import ISDOC

Nově pro Vás máme k dispozici univerzální nástroj, který slouží k importu dokladů různými druhy podkladových formátů – ISDOC, XML, Abra, S5Money a další. Více informací o Importu ISDOC


zobrazit starší aktuality rss