Home > Kontrola dokladů pomocí PC

Kontrola dokladů pomocí PC

Jedná se o aplikaci, která Vám za pomocí čtečky čárových kódů připojené k PC s Pohodou umožňuje jednoduchou a rychlou kontrolu správnosti a počtu načteného dokladu – například Vydaných faktur nebo Výdejek při expedici zboží.

Co s aplikací na kontrolu dokladů získáte?

  • Jednodušší kontrola dokladů
  • Omezení chybovosti při expedici či přijmu zboží
  • Urychlení procesu práce 
 

Aplikace na kontrolu Vydaných faktur pomocí PC

Tuto aplikaci je možné spustit mimo ES POHODA. Po přihlášení uživatele do aplikace může tento načíst číslo konkrétního dokladu, který hodlá kontrolovat. Po načtení dojde k automatickému zobrazení všech položek dokladu v levém panelu aplikace. Načítáním čárových kódů jednotlivých nachystaných produktů pomocí připojené čtečky dochází k přesunu položek a jejich množství z levého panelu (nezkontrolované položky) na pravý panel (zkontrolované položky).

Kontrola dokladu - AplikaceKontrola dokladu - Načítání položekKontrola dokladu - Uzavření kontroly

Při načtení produktu se vždy převede 1ks položky. V případě vícekusých položek je možné zadat nejdříve určité množství a následným načtením čárového kódu se toto množství položky převede. Produkty se takto pomocí čárových kódů kontrolují. Pokud dojde k načtení položky, která se v seznamu nachází, pak se zobrazuje zelené hlášení – OK – vše v pořádku. Pokud by došlo k načtení položky, která se v seznamu nenachází, pak se zobrazuje hlášení červené – Chyba – není v pořádku. Pokud se stane, že na produktu není čárový kód vylepen, je možné převést položku i ručně. Dále je možné kontrolu provádět i na několikrát, příp. kompletně od začátku. Nabízejí se poté pouze nezkontrolované položky.

Zobrazení položek po kontrole

 Výsledek, datum a čas kontroly a uživatel se zapíší do hlavičky dokladu a stejně tak i k jednotlivým jeho položkám, kde se k nim připojí i zkontrolované množství. Po dokončení kontroly můžete pokračovat načtením dalšího dokladu. 

TIP: V případě, že využíváte i naše nadstavbové řešení Doprava na tisk štítků pro dopravce, je možné po dokončení kontroly dokladu toto řešení automaticky spustit a zjednodušit tak chod celé Vaší expedice.  

 Více informací o řešení Doprava

 

Aplikace je přizpůsobena také možnému provozovaní na zařízení s dotykovým displejem pro uživatelsky příjemnější práci.

 

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena Roční servis*

Aplikace na kontrolu dokladů

22 970,-

4 000,-

Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 5h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)

4 900,-

-

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

 

www.pohodaplus.cz


Aktuality

25.5.2017 - Nová funkce v řešení Generátor FV i ZFV

NOVINKA!!! V případě, že potřebujete z nějakého důvodu generovat Vydané faktury (Vydané zálohové faktury) opakovaně (vyúčtování pronájmů, energíí…), je možné toho docílit zatržením pole „Trvalý doklad“ u Přijaté objednávky. Zatržítko potom způsobí, že se po vygenerování navázané Vydané [...]

20.3.2017 - NOVINKA!!! Aplikace na porovnání obrázků

Jedná se o aplikaci, která porovnává obrázky u zásob v ES POHODA a obrázky ve složce, která je na Zásoby v ES POHODA napojená. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT, nebo kliknout na odkaz níže. [...]

15.3.2017 - NOVINKA!!! Tisk dokladů do PDF

Jedná se o nástroj, který provádí automatické tisky dokladu do PDF souborů a jejich následné odeslání na e-mail konkrétních zákazníků. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT  Více informací o Nástroji na tisk dokladů do PDF


zobrazit starší aktuality rss