Home > Kontrola dokladů pomocí PC

Kontrola dokladů pomocí PC

Jedná se o aplikaci, která Vám za pomocí čtečky čárových kódů připojené k PC s Pohodou umožňuje jednoduchou a rychlou kontrolu správnosti a počtu načteného dokladu – například Vydaných faktur nebo Výdejek při expedici zboží.

Co s aplikací na kontrolu dokladů získáte?

  • Jednodušší kontrola dokladů
  • Omezení chybovosti při expedici či přijmu zboží
  • Urychlení procesu práce

Aplikace na kontrolu Vydaných faktur pomocí PC

Tuto aplikaci je možné spustit mimo ES POHODA. Po přihlášení uživatele do aplikace může tento načíst číslo konkrétního dokladu, který hodlá kontrolovat. Po načtení dojde k automatickému zobrazení všech položek dokladu v levém panelu aplikace. Načítáním čárových kódů jednotlivých nachystaných produktů pomocí připojené čtečky dochází k přesunu položek a jejich množství z levého panelu (nezkontrolované položky) na pravý panel (zkontrolované položky).

Kontrola dokladu - AplikaceKontrola dokladu - Načítání položekKontrola dokladu - Uzavření kontroly

Při načtení produktu se vždy převede 1ks položky. V případě vícekusých položek je možné zadat nejdříve určité množství a následným načtením čárového kódu se toto množství položky převede. Produkty se takto pomocí čárových kódů kontrolují. Pokud dojde k načtení položky, která se v seznamu nachází, pak se zobrazuje zelené hlášení – OK – vše v pořádku. Pokud by došlo k načtení položky, která se v seznamu nenachází, pak se zobrazuje hlášení červené – Chyba – není v pořádku. Pokud se stane, že na produktu není čárový kód vylepen, je možné převést položku i ručně. Dále je možné kontrolu provádět i na několikrát, příp. kompletně od začátku. Nabízejí se poté pouze nezkontrolované položky.

Zobrazení položek po kontrole

 Výsledek, datum a čas kontroly a uživatel se zapíší do hlavičky dokladu a stejně tak i k jednotlivým jeho položkám, kde se k nim připojí i zkontrolované množství. Po dokončení kontroly můžete pokračovat načtením dalšího dokladu.

TIP: V případě, že využíváte i naše nadstavbové řešení Doprava na tisk štítků pro dopravce, je možné po dokončení kontroly dokladu toto řešení automaticky spustit a zjednodušit tak chod celé Vaší expedice.

 Více informací o řešení Doprava

Aplikace je přizpůsobena také možnému provozovaní na zařízení s dotykovým displejem pro uživatelsky příjemnější práci.

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena
Aplikace na kontrolu dokladů 20 000,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 4h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)
6 000,-

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss