Home > Kontrola dokladů pomocí PC

Kontrola dokladů pomocí PC

Jedná se o aplikaci, která Vám za pomocí čtečky čárových kódů připojené k PC s Pohodou umožňuje jednoduchou a rychlou kontrolu správnosti a počtu načteného dokladu – například Vydaných faktur nebo Výdejek při expedici zboží.

Co s aplikací na kontrolu dokladů získáte?

  • Jednodušší kontrola dokladů
  • Omezení chybovosti při expedici či přijmu zboží
  • Urychlení procesu práce 
 

Aplikace na kontrolu Vydaných faktur pomocí PC

Tuto aplikaci je možné spustit mimo ES POHODA. Po přihlášení uživatele do aplikace může tento načíst číslo konkrétního dokladu, který hodlá kontrolovat. Po načtení dojde k automatickému zobrazení všech položek dokladu v levém panelu aplikace. Načítáním čárových kódů jednotlivých nachystaných produktů pomocí připojené čtečky dochází k přesunu položek a jejich množství z levého panelu (nezkontrolované položky) na pravý panel (zkontrolované položky).

Kontrola dokladu - AplikaceKontrola dokladu - Načítání položekKontrola dokladu - Uzavření kontroly

Při načtení produktu se vždy převede 1ks položky. V případě vícekusých položek je možné zadat nejdříve určité množství a následným načtením čárového kódu se toto množství položky převede. Produkty se takto pomocí čárových kódů kontrolují. Pokud dojde k načtení položky, která se v seznamu nachází, pak se zobrazuje zelené hlášení – OK – vše v pořádku. Pokud by došlo k načtení položky, která se v seznamu nenachází, pak se zobrazuje hlášení červené – Chyba – není v pořádku. Pokud se stane, že na produktu není čárový kód vylepen, je možné převést položku i ručně. Dále je možné kontrolu provádět i na několikrát, příp. kompletně od začátku. Nabízejí se poté pouze nezkontrolované položky.

Zobrazení položek po kontrole

 Výsledek, datum a čas kontroly a uživatel se zapíší do hlavičky dokladu a stejně tak i k jednotlivým jeho položkám, kde se k nim připojí i zkontrolované množství. Po dokončení kontroly můžete pokračovat načtením dalšího dokladu. 

TIP: V případě, že využíváte i naše nadstavbové řešení Doprava na tisk štítků pro dopravce, je možné po dokončení kontroly dokladu toto řešení automaticky spustit a zjednodušit tak chod celé Vaší expedice.  

 Více informací o řešení Doprava

 

Aplikace je přizpůsobena také možnému provozovaní na zařízení s dotykovým displejem pro uživatelsky příjemnější práci.

 

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena Roční servis*

Aplikace na kontrolu dokladů

20 000,-

4 000,-

Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 5h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)

4 900,-

-

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

 

www.pohodaplus.cz


Aktuality

23.8.2018 - Novinka v řešení Doprava – Česká pošta API!

Pro ty z Vás, kteří dnes již využívají, nebo by chtěli využívat, služby dopravce Česká pošta máme velkou novinku. Tou je podpora napojení našeho řešení na API České pošty, což znamená, že je možné data odesílat [...]

26.7.2018 - Nové funkce řešení Objednávky skladem!

Doplnění tiskové sestavy Chybějící položky. U objednávek, které prozatím není možné expedovat, tato tisková sestava zobrazí soupis chybějících položek, včetně počtu kusů. Na tom základě je ihned jasné, které zboží je zapotřebí zajistit, aby bylo [...]

25.5.2017 - Nová funkce v řešení Generátor FV i ZFV

NOVINKA!!! V případě, že potřebujete z nějakého důvodu generovat Vydané faktury (Vydané zálohové faktury) opakovaně (vyúčtování pronájmů, energíí…), je možné toho docílit zatržením pole „Trvalý doklad“ u Přijaté objednávky. Zatržítko potom způsobí, že se po vygenerování navázané Vydané [...]


zobrazit starší aktuality rss