Home > Import ISDOC (XML, Abra, Money…)

Import ISDOC (XML, Abra, Money…)

Univerzální aplikace, která slouží k importu souborů ve formátech ISDOC, obecné XML, Abra XML, S5Money XML a případně se dá individuálně doplnit i další formát dle Vaší potřeby.

U formátu ISDOC řešení podporuje prozatím import záznamů do agend Vydané objednávky, Příjemky, po domluvě případně i Přijaté faktury.
Po importu Příjemky se také zpětně vyřizují i Vydané objednávky, kterých se případná Příjemka týká. Provázání na VOBJ se provádí na základě reference od dodavatele (většinou tedy číslo Vaší VOBJ).
V aplikaci se dále nastavuje samozřejmě také cesta k importovanému souboru, párování Zásob, příp. párování na agendu Adresář a další.

Prostředí aplikace vypadá následovně:

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena
Aplikace na Import ISDOC 13 000,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(cca 4h práce zpoplatňované sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)
6 000,-

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

*Pozn. Na řešení je poskytována záruka 6 měsíců od dokončení instalace. 

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss