Home > ES POHODA <> KAUFLAND marketplace

ES POHODA <> KAUFLAND marketplace

Propojení mezi ES POHODA a API KAUFLAND marketplace realizujeme hotovým můstkem. Jedná se o speciální aplikaci, která usnadňuje přenos informací z ES POHODA do API Kauflandu a obráceně.

Aplikace v základu řeší tyto funkce:

  • Stahování Přijatých objednávek a jejich import do ES POHODA
  • Změny Stavů objednávky a jejich export zpět do KAUFLAND API i vč. čísel balíků*
  • Export Vydaných faktur v PDF formátu z Pohody a jejich zasílání do API Kauflandu pro koncového zákazníka.

*Abychom věděli o stavu doručení a mohli posílat i čísla balíků, bylo by nezbytné mít kromě tohoto napojení zprovozněné také naše nadstavbové řešení Doprava. Informace o něm najdete ZDE.

Export produktů z ES POHODA do KAUFLANDU není součástí nabízeného řešení a běžně se spíše na straně zákazníka/e-shopu, nebo je to o individuální domluvě.

U daného můstku nabízíme kromě standardního nákupu jeho licence také možnost jejího měsíčního pronájmu formou paušálního poplatku.

Ceník pro obě varianty najdete níže.

Ceník řešení – nákup licence

Modul Pořizovací cena
Licence BHIT můstku na Kaufland 15 000,-
Vzdálená základní instalace a konfigurace můstku 10 000,-

Ceník řešení – pronájem licence

Modul Pořizovací cena
Pronájem licence BHIT můstku na Kaufland 1 000,-/měsíc
Vzdálená základní instalace a konfigurace můstku 10 000,-

Pronájem licence začíná následujícím měsícem po zprovoznění můstku. Vždy k poslednímu v měsíci obdržíte fakturu na následující období. Při neuhrazení této faktury v její splatnosti dochází k omezení funkčnosti můstku. V ceně pronájmu licence nejsou zahrnuty žádné služby ani práce se zprovozněním a případnými budoucími úpravami. Ty se účtují samostatně dle reálně stráveného času a našeho platného ceníku. 


Řešení dostupné pro Informačním systém:

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava

22.3.2022 - Novinka – Import ISDOC

Nově pro Vás máme k dispozici univerzální nástroj, který slouží k importu dokladů různými druhy podkladových formátů – ISDOC, XML, Abra, S5Money a další. Více informací o Importu ISDOC


zobrazit starší aktuality rss