Home > Nadstavbová řešení > Generátor EAN čárových kódů

Generátor EAN čárových kódů

Do ES Pohoda jsme pro další ulehčení Vaší práce se zásobami schopni doprogramovat nástroj pro Generování EAN kódů pro jednotlivé zásoby. S naším řešením můžete EAN kódy vytvářet přímo z Vám dobře známého uživatelského prostředí ES Pohoda.

Co s uživatelskou řešením Generátor EAN čárových kódů získáte?

  • Urychlení práce s vytvářením čárových kódů
  • Jednoduchý způsob generování čárových kódů na vlastní produkty
  • Jednoduchý nástroj přímo v prostředí ES Pohoda

Popis funkčnosti řešení:

Příkaz k vygenerování EAN kódu vyvoláte pomocí zaškrávacího políčka u konkrétní karty dané zásoby a kartu následně uložíte. Tímto jednoduchým příkazem se na pozadí automaticky spustí nástroj, který příslušný EAN kód následně vygeneruje.

Po vygenerování je možné si vytisknout příslušné kódy vybraných zásob na štítkový papír přímo na Vaší tiskárně a následně je nalepit na konkrétní produkt. Poté již můžete s čárovými kódy pracovat přesně podle Vašich potřeb a tak, jak jste zvyklí.

Ceník řešení

Modul Pořizovací cena Roční servis*
Generátor EAN čárových kódů 3 000,- 700,-
Vzdálená instalace do 1 účetní jednotky
(instalace v max. rozsahu 1h, práce nad rámec jsou zpoplatňovány sazbou „práce programátora“ dle platného ceníku služeb)
 1 000,-  0,-

Řešení dostupné pro Informačním systém:

*Pozn. Specifikace služby Servis najdete zde.

*Všechny ceny uvedeny v Kč a bez DPH

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz
www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss