Home > ES POHODA < CreditCheck

ES POHODA < CreditCheck

Vyvinuli jsme pro Vás propojení ES POHODA se systémem CreditCheck, jež umožňuje o zákazníkovi získat přehled bonitních a jiných podrobných informací. Můstek umožňuje částečnou integraci do ES POHODA E1. Dokáže automaticky každý den stahovat informace o výši bonity dané firmy a tyto informace následně zobrazovat v adresáři Pohody.

Je také možné se přímo z adresáře Pohody prokliknout na web společnosti CreditCheck tak, aby se o vybraném zákazníkovi zobrazily všechny detailní informace – viz web www.creditcheck.cz 

 

 

Používání aplikace POHODA CreditCheck v rámci ES POHODA

V agendě Adresář si zobrazíte sloupce týkající se bonity. Do těchto sloupců se budou automatickým plánovačem načítat bonitní hodnoty partnerů. Stažení dat a aktualizace může probíhat až několik minut, provedení můžete hlídat v ES POHODA v agendě Adresář pomocí sloupce Aktualizace bonity, kam se zapisuje datum a čas poslední aktualizace údaje.

U firem jsou zobrazeny pouze bonity hodnoty 2 nebo 3. Pokud u firmy není hodnota bonity uvedena, pak je buď firma v pořádku nebo se jedná o firmu, ke které se nepodařilo informace nalézt, např. protože neexistuje nebo se jedná o zahraniční firmu. S jistotou můžete ověřit pomocí funkce OpenWeb, viz. dále.

Po najetí kurzorem na partnera, o kterém chcete zjistit podrobnější informace, můžete přes povel Záznam > Externí nástroje > CreditCeck spustit zobrazení informací z webserveru creditcheck.cz.

 

Ceník řešení

Řešení je možné objednat pouze u společnost CreditCheck. Ceník a více informací o samotném produktu naleznete na CreditCheck.

 

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

 

www.pohodaplus.cz


Aktuality

20.11.2018 - Externí nástroj na odeslání příkazů k úhradě v cizí měně z ES POHODA do FIO banky!

Vyvinuli jsme tento nový externí nástroj pro zákazníky, kteří využívají služeb FIO banky a potřebují odesílat z ES POHODA příkazy k úhradě v cizí měně, což sama Pohoda aktuálně neumožňuje. Pro jeho použití stačí nástroj pouze pustit nad [...]

23.8.2018 - Novinka v řešení Doprava – Česká pošta API!

Pro ty z Vás, kteří dnes již využívají, nebo by chtěli využívat, služby dopravce Česká pošta máme velkou novinku. Tou je podpora napojení našeho řešení na API České pošty, což znamená, že je možné data odesílat [...]

26.7.2018 - Nové funkce řešení Objednávky skladem!

Doplnění tiskové sestavy Chybějící položky. U objednávek, které prozatím není možné expedovat, tato tisková sestava zobrazí soupis chybějících položek, včetně počtu kusů. Na tom základě je ihned jasné, které zboží je zapotřebí zajistit, aby bylo [...]


zobrazit starší aktuality rss