Home > ES POHODA < CreditCheck

ES POHODA < CreditCheck

Vyvinuli jsme pro Vás propojení ES POHODA se systémem CreditCheck, jež umožňuje o zákazníkovi získat přehled bonitních a jiných podrobných informací. Můstek umožňuje částečnou integraci do ES POHODA E1. Dokáže automaticky každý den stahovat informace o výši bonity dané firmy a tyto informace následně zobrazovat v adresáři Pohody.

Je také možné se přímo z adresáře Pohody prokliknout na web společnosti CreditCheck tak, aby se o vybraném zákazníkovi zobrazily všechny detailní informace – viz web www.creditcheck.cz 

 

 

Používání aplikace POHODA CreditCheck v rámci ES POHODA

V agendě Adresář si zobrazíte sloupce týkající se bonity. Do těchto sloupců se budou automatickým plánovačem načítat bonitní hodnoty partnerů. Stažení dat a aktualizace může probíhat až několik minut, provedení můžete hlídat v ES POHODA v agendě Adresář pomocí sloupce Aktualizace bonity, kam se zapisuje datum a čas poslední aktualizace údaje.

U firem jsou zobrazeny pouze bonity hodnoty 2 nebo 3. Pokud u firmy není hodnota bonity uvedena, pak je buď firma v pořádku nebo se jedná o firmu, ke které se nepodařilo informace nalézt, např. protože neexistuje nebo se jedná o zahraniční firmu. S jistotou můžete ověřit pomocí funkce OpenWeb, viz. dále.

Po najetí kurzorem na partnera, o kterém chcete zjistit podrobnější informace, můžete přes povel Záznam > Externí nástroje > CreditCeck spustit zobrazení informací z webserveru creditcheck.cz.

 

Ceník řešení

Řešení je možné objednat pouze u společnost CreditCheck. Ceník a více informací o samotném produktu naleznete na CreditCheck.

 

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

 

www.pohodaplus.cz


Aktuality

15.3.2024 - BaseLinker EXPO 2024

Dne 4. 4. 2024 nás najdete ve stánku B21 na BaseLinker EXPO v Cubex Centru v Praze. Jedná se o výjimečnou akci svého druhu, na které Vás rádi uvidíme. Bližší informace o akci najdete na: […]

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava


zobrazit starší aktuality rss