Home > ES POHODA < CreditCheck

ES POHODA < CreditCheck

Vyvinuli jsme pro Vás propojení ES POHODA se systémem CreditCheck, jež umožňuje o zákazníkovi získat přehled bonitních a jiných podrobných informací. Můstek umožňuje částečnou integraci do ES POHODA E1. Dokáže automaticky každý den stahovat informace o výši bonity dané firmy a tyto informace následně zobrazovat v adresáři Pohody.

Je také možné se přímo z adresáře Pohody prokliknout na web společnosti CreditCheck tak, aby se o vybraném zákazníkovi zobrazily všechny detailní informace – viz web www.creditcheck.cz 

 

 

Používání aplikace POHODA CreditCheck v rámci ES POHODA

V agendě Adresář si zobrazíte sloupce týkající se bonity. Do těchto sloupců se budou automatickým plánovačem načítat bonitní hodnoty partnerů. Stažení dat a aktualizace může probíhat až několik minut, provedení můžete hlídat v ES POHODA v agendě Adresář pomocí sloupce Aktualizace bonity, kam se zapisuje datum a čas poslední aktualizace údaje.

U firem jsou zobrazeny pouze bonity hodnoty 2 nebo 3. Pokud u firmy není hodnota bonity uvedena, pak je buď firma v pořádku nebo se jedná o firmu, ke které se nepodařilo informace nalézt, např. protože neexistuje nebo se jedná o zahraniční firmu. S jistotou můžete ověřit pomocí funkce OpenWeb, viz. dále.

Po najetí kurzorem na partnera, o kterém chcete zjistit podrobnější informace, můžete přes povel Záznam > Externí nástroje > CreditCeck spustit zobrazení informací z webserveru creditcheck.cz.

 

Ceník řešení

Řešení je možné objednat pouze u společnost CreditCheck. Ceník a více informací o samotném produktu naleznete na CreditCheck.

 

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

 

www.pohodaplus.cz


Aktuality

1.4.2019 - NOVINKA!!! Modulární nástroj Unitool

Modulární nástroj UNITOOL funguje nad napojenými databázemi z ES POHODA a umožňuje tak uživateli automatizovaně reportovat, notifikovat a jinak pracovat s jakýmikoliv daty z ES POHODA            Pro více informací nás neváhejte [...]

19.3.2019 - Novinka v řešení Schvalování faktur

Nově lze ukládat přílohy e-mailů do záložky „Dokumenty“ v agendě Přijaté faktury. Každá příloha vč. poznámky potom přijde dalšímu schvalovateli jako příloha e-mailu. Je tak možné si předávat např. originální objednávku, různé připomínky, nebo e-mailová [...]

20.11.2018 - Externí nástroj na odeslání příkazů k úhradě v cizí měně z ES POHODA do FIO banky!

Vyvinuli jsme tento nový externí nástroj pro zákazníky, kteří využívají služeb FIO banky a potřebují odesílat z ES POHODA příkazy k úhradě v cizí měně, což sama Pohoda aktuálně neumožňuje. Pro jeho použití stačí nástroj pouze pustit nad [...]


zobrazit starší aktuality rss