Home > ES POHODA < CreditCheck

ES POHODA < CreditCheck

Vyvinuli jsme pro Vás propojení ES POHODA se systémem CreditCheck, jež umožňuje o zákazníkovi získat přehled bonitních a jiných podrobných informací. Můstek umožňuje částečnou integraci do ES POHODA E1. Dokáže automaticky každý den stahovat informace o výši bonity dané firmy a tyto informace následně zobrazovat v adresáři Pohody.

Je také možné se přímo z adresáře Pohody prokliknout na web společnosti CreditCheck tak, aby se o vybraném zákazníkovi zobrazily všechny detailní informace – viz web www.creditcheck.cz 

 

 

Používání aplikace POHODA CreditCheck v rámci ES POHODA

V agendě Adresář si zobrazíte sloupce týkající se bonity. Do těchto sloupců se budou automatickým plánovačem načítat bonitní hodnoty partnerů. Stažení dat a aktualizace může probíhat až několik minut, provedení můžete hlídat v ES POHODA v agendě Adresář pomocí sloupce Aktualizace bonity, kam se zapisuje datum a čas poslední aktualizace údaje.

U firem jsou zobrazeny pouze bonity hodnoty 2 nebo 3. Pokud u firmy není hodnota bonity uvedena, pak je buď firma v pořádku nebo se jedná o firmu, ke které se nepodařilo informace nalézt, např. protože neexistuje nebo se jedná o zahraniční firmu. S jistotou můžete ověřit pomocí funkce OpenWeb, viz. dále.

Po najetí kurzorem na partnera, o kterém chcete zjistit podrobnější informace, můžete přes povel Záznam > Externí nástroje > CreditCeck spustit zobrazení informací z webserveru creditcheck.cz.

 

Ceník řešení

Řešení je možné objednat pouze u společnost CreditCheck. Ceník a více informací o samotném produktu naleznete na CreditCheck.

 

Řešení dostupné pouze pro Informačním systém:

 

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Další návrh/tip pro vás:

Máte zájem řešení ještě více automatizovat přesně podle vašich potřeb?

Na míru vám řešení modifikujeme tak, aby se maximálním způsobem zautomatizovaly procesy související s generováním balíků, které jsou typické pro vaši společnost.

Nabízíme vám např. možnost výběru typu dopravce a způsobu dopravy na základě informací, které máte již ve vašem e-shopu, generování balíkové soupisky po zkontrolování objednávky skladníkem a mnoho dalšího.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

 

www.pohodaplus.cz


Aktuality

25.5.2017 - Nová funkce v řešení Generátor FV i ZFV

NOVINKA!!! V případě, že potřebujete z nějakého důvodu generovat Vydané faktury (Vydané zálohové faktury) opakovaně (vyúčtování pronájmů, energíí…), je možné toho docílit zatržením pole „Trvalý doklad“ u Přijaté objednávky. Zatržítko potom způsobí, že se po vygenerování navázané Vydané [...]

20.3.2017 - NOVINKA!!! Aplikace na porovnání obrázků

Jedná se o aplikaci, která porovnává obrázky u zásob v ES POHODA a obrázky ve složce, která je na Zásoby v ES POHODA napojená. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT, nebo kliknout na odkaz níže. [...]

15.3.2017 - NOVINKA!!! Tisk dokladů do PDF

Jedná se o nástroj, který provádí automatické tisky dokladu do PDF souborů a jejich následné odeslání na e-mail konkrétních zákazníků. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT  Více informací o Nástroji na tisk dokladů do PDF


zobrazit starší aktuality rss