Home > POHODA > POHODA E1

POHODA E1


Informační systém POHODA E1 je systémem na pomezí ekonomických systémů a systémů, které integrují množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi podniku (tzv. ERP systémů – Enterprise resource planning). Jedná se o nejvyšší řadu systému POHODA, která plně využívá výhod technologie klient-server a databáze SQL. Oproti ostatním dvěma řadám nabízí navíc rozšiřující funkce z kategorie ERP systémů.

Mezi rozšířené funkce zahrnujeme pokročilou definici přístupových práv a velkou míru přizpůsobení podle potřeb uživatelů, včetně možnosti přidávat do jednotlivých agend nová pole, vytvářet vlastní agendy apod. POHODA E1 obsahuje množství rozšířených funkcí a možností zejména v oblasti skladového hospodářství. Přičemž je zachována intuitivnost ovládání, uživatelsky přívětivé prostředí a přístupné ceny.

Díky řešení, které plně využívá výhod technologie klient-server, je systém POHODA E1 výborný pro použití ve velkých a větších společnostech a pro náročnější uživatele.

Systém POHODA E1 je dostupný v těchto variantách:

Další návrh/tip pro Vás:

Chcete mít možnost rozšiřování vlastností svého systému o dostupné moduly a funkčnosti POHODA E1 nebo je vytvořit zcela na míru Vašim potřebám?

Kontaktujte nás nebo využijte naše návrhy dalších řešení.

S touto řadou ES POHODA E1:

  • budete mít svá data v bezpečí před uživateli i poškozením
  • mít rychlou odezvu při velkém množství dat
  • se systémem POHODA bude moci pohodlně pracovat více než 5 uživatelů současně
  • možnost detailněji definovat přístupová práva až na úrověň číselných řad a tiskových sestav
  • mít rozšířené funkce skladů nebo možnost přidávat vlastní databázová pole a agendy

NEPŘEHLÉDNĚTE

K tomuto produktu nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

*Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.


Aktuality

18.8.2023 - Nový cenový model

U některých nadstavbových řešení nově nabízíme kromě nákupu daných licencí řešení i možnost jejich pronájmu. Při prvotním pořízení máte tedy nyní na výběr, zda si licenci řešení koupíte, nebo zda si ji budete pronajímat formou […]

1.3.2023 - Novinky v Dopravě – nově podporovaní dopravci

Do řešení Doprava jsme za poslední dobu doprogramovali podporu několika dalších dopravců Jedná se o: Cargus, Fan Courier, Mondial Relay a Gibon delivery Aktuální seznam podporovaných přepravců najdete na Doprava

22.3.2022 - Novinka – Import ISDOC

Nově pro Vás máme k dispozici univerzální nástroj, který slouží k importu dokladů různými druhy podkladových formátů – ISDOC, XML, Abra, S5Money a další. Více informací o Importu ISDOC


zobrazit starší aktuality rss