BHIT opět obsadilo 3.místo v kategorii nejvíce prodávající partner STORMWARE pro obchodní rok 2012!

 

Dne 6. 9. 2012 byla v Jihlavě při příležitosti partnerské konference společnosti Stormware s.r.o. vyhlášena naše společnost BHIT CZ s.r.o. jako 3. Nejvíce prodávající partner pro obchodní rok 2012!

Obstáli jsme tedy v tvrdé konkurenci a obhájili svoji pozici z let 2010, 2011, kdy jsme také obsadili 3. místo v kategorii Nejvíce prodávající partner Stormware.

Je to pro nás velice významné ocenění vzhledem k tomu, že naše společnost se doposud vůbec neorientovala na e-shopový prodej ekonomického systému POHODA, ale své zákazníky již dlouhou dobu získává díky řešením, které dokáží tento „krabicový“ systém udělat něčím mimořádným a za nízkou cenu.

Mnozí zákazníci vědí, proč zakoupit systém POHODA právě u nás!

K ekonomickému systému POHODA dodáváme hardware, různé externí nástroje a aplikace třetích stran (čtečky čárových kódů, napojení na eshop, restaurační systém, rozšíření pomocí uživatelských agend atd.), které opět mohou velice zefektivnit celkovou práci se systémem a poměrně zásadním způsobem posunout hranice funkčnosti směrem k systémům vysoké třídy, jako je SAP, Helios, KARAT, K2, a to jen za zlomek jejich pořizovací ceny!

K tomuto produktu nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

Další naše služby:

  • Prodej ekonomického a informačního systému POHODA
  • Instalace a školení certifikovanými specialisty
  • Poradenství s nasazením a správou
  • Programování profesionálních uživatelských agend, skriptů…
  • Prodej a dodávky osvědčených nadstavbových SW k ES POHODA
  • Programování datových můstků
  • Provádění exportů a importů dat
  • Úpravy tiskových sestav ES POHODA

 

Ekonomický a informační systém POHODA


 
 
 

Aktuality

16.7.2019 - Novinka v řešení Doprava – nápočet dnů dodání!

Nově je do agendy Doprava přidán sloupec „Doručeno (dny)“, který u většiny dopravců napočítává počet dnů od data odeslání až po datum doručení, které si bere ze stavu zásilky. Logika stavů je však dána jednotlivými [...]

1.4.2019 - NOVINKA!!! Modulární nástroj Unitool

Modulární nástroj UNITOOL funguje nad napojenými databázemi z ES POHODA a umožňuje tak uživateli automatizovaně reportovat, notifikovat a jinak pracovat s jakýmikoliv daty z ES POHODA            Pro více informací nás neváhejte [...]

19.3.2019 - Novinka v řešení Schvalování faktur

Nově lze ukládat přílohy e-mailů do záložky „Dokumenty“ v agendě Přijaté faktury. Každá příloha vč. poznámky potom přijde dalšímu schvalovateli jako příloha e-mailu. Je tak možné si předávat např. originální objednávku, různé připomínky, nebo e-mailová [...]


zobrazit starší aktuality rss