BHIT opět obsadilo 3.místo v kategorii nejvíce prodávající partner STORMWARE pro obchodní rok 2012!

 

Dne 6. 9. 2012 byla v Jihlavě při příležitosti partnerské konference společnosti Stormware s.r.o. vyhlášena naše společnost BHIT CZ s.r.o. jako 3. Nejvíce prodávající partner pro obchodní rok 2012!

Obstáli jsme tedy v tvrdé konkurenci a obhájili svoji pozici z let 2010, 2011, kdy jsme také obsadili 3. místo v kategorii Nejvíce prodávající partner Stormware.

Je to pro nás velice významné ocenění vzhledem k tomu, že naše společnost se doposud vůbec neorientovala na e-shopový prodej ekonomického systému POHODA, ale své zákazníky již dlouhou dobu získává díky řešením, které dokáží tento „krabicový“ systém udělat něčím mimořádným a za nízkou cenu.

Mnozí zákazníci vědí, proč zakoupit systém POHODA právě u nás!

K ekonomickému systému POHODA dodáváme hardware, různé externí nástroje a aplikace třetích stran (čtečky čárových kódů, napojení na eshop, restaurační systém, rozšíření pomocí uživatelských agend atd.), které opět mohou velice zefektivnit celkovou práci se systémem a poměrně zásadním způsobem posunout hranice funkčnosti směrem k systémům vysoké třídy, jako je SAP, Helios, KARAT, K2, a to jen za zlomek jejich pořizovací ceny!

K tomuto produktu nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

Další naše služby:

  • Prodej ekonomického a informačního systému POHODA
  • Instalace a školení certifikovanými specialisty
  • Poradenství s nasazením a správou
  • Programování profesionálních uživatelských agend, skriptů…
  • Prodej a dodávky osvědčených nadstavbových SW k ES POHODA
  • Programování datových můstků
  • Provádění exportů a importů dat
  • Úpravy tiskových sestav ES POHODA

 

Ekonomický a informační systém POHODA


 
 
 

Aktuality

26.7.2018 - Nové funkce řešení Objednávky skladem!

Doplnění tiskové sestavy Chybějící položky. U objednávek, které prozatím není možné expedovat, tato tisková sestava zobrazí soupis chybějících položek, včetně počtu kusů. Na tom základě je ihned jasné, které zboží je zapotřebí zajistit, aby bylo [...]

25.5.2017 - Nová funkce v řešení Generátor FV i ZFV

NOVINKA!!! V případě, že potřebujete z nějakého důvodu generovat Vydané faktury (Vydané zálohové faktury) opakovaně (vyúčtování pronájmů, energíí…), je možné toho docílit zatržením pole „Trvalý doklad“ u Přijaté objednávky. Zatržítko potom způsobí, že se po vygenerování navázané Vydané [...]

20.3.2017 - NOVINKA!!! Aplikace na porovnání obrázků

Jedná se o aplikaci, která porovnává obrázky u zásob v ES POHODA a obrázky ve složce, která je na Zásoby v ES POHODA napojená. Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT, nebo kliknout na odkaz níže. [...]


zobrazit starší aktuality rss