BHIT opět obsadilo 3.místo v kategorii nejvíce prodávající partner STORMWARE pro obchodní rok 2012!

 

Dne 6. 9. 2012 byla v Jihlavě při příležitosti partnerské konference společnosti Stormware s.r.o. vyhlášena naše společnost BHIT CZ s.r.o. jako 3. Nejvíce prodávající partner pro obchodní rok 2012!

Obstáli jsme tedy v tvrdé konkurenci a obhájili svoji pozici z let 2010, 2011, kdy jsme také obsadili 3. místo v kategorii Nejvíce prodávající partner Stormware.

Je to pro nás velice významné ocenění vzhledem k tomu, že naše společnost se doposud vůbec neorientovala na e-shopový prodej ekonomického systému POHODA, ale své zákazníky již dlouhou dobu získává díky řešením, které dokáží tento „krabicový“ systém udělat něčím mimořádným a za nízkou cenu.

Mnozí zákazníci vědí, proč zakoupit systém POHODA právě u nás!

K ekonomickému systému POHODA dodáváme hardware, různé externí nástroje a aplikace třetích stran (čtečky čárových kódů, napojení na eshop, restaurační systém, rozšíření pomocí uživatelských agend atd.), které opět mohou velice zefektivnit celkovou práci se systémem a poměrně zásadním způsobem posunout hranice funkčnosti směrem k systémům vysoké třídy, jako je SAP, Helios, KARAT, K2, a to jen za zlomek jejich pořizovací ceny!

K tomuto produktu nabízíme velice rozsáhlé portfolio služeb od A do Zet od Analýzy vašich požadavků, přes návrh a dodávku celkového systému, dodávky případných nadstaveb a služeb, až po Zaškolení uživatelů.

Další naše služby:

  • Prodej ekonomického a informačního systému POHODA
  • Instalace a školení certifikovanými specialisty
  • Poradenství s nasazením a správou
  • Programování profesionálních uživatelských agend, skriptů…
  • Prodej a dodávky osvědčených nadstavbových SW k ES POHODA
  • Programování datových můstků
  • Provádění exportů a importů dat
  • Úpravy tiskových sestav ES POHODA

 

Ekonomický a informační systém POHODA


 
 
 

Aktuality

20.11.2018 - Externí nástroj na odeslání příkazů k úhradě v cizí měně z ES POHODA do FIO banky!

Vyvinuli jsme tento nový externí nástroj pro zákazníky, kteří využívají služeb FIO banky a potřebují odesílat z ES POHODA příkazy k úhradě v cizí měně, což sama Pohoda aktuálně neumožňuje. Pro jeho použití stačí nástroj pouze pustit nad [...]

23.8.2018 - Novinka v řešení Doprava – Česká pošta API!

Pro ty z Vás, kteří dnes již využívají, nebo by chtěli využívat, služby dopravce Česká pošta máme velkou novinku. Tou je podpora napojení našeho řešení na API České pošty, což znamená, že je možné data odesílat [...]

26.7.2018 - Nové funkce řešení Objednávky skladem!

Doplnění tiskové sestavy Chybějící položky. U objednávek, které prozatím není možné expedovat, tato tisková sestava zobrazí soupis chybějících položek, včetně počtu kusů. Na tom základě je ihned jasné, které zboží je zapotřebí zajistit, aby bylo [...]


zobrazit starší aktuality rss